Květen 2017

DRUHY MAGIE

26. května 2017 v 11:59
SVATÁ MAGIE
Je to druh síly, kterou propůjčují lidem Andělé. Tato magie je hodně silná a sotva se jí vyrovnají runy. Schopnosti, které jedinec díky svolení nebes získá jsou nepředstavitelné. Toto není vrozená schopnost, ani se ji nemůžete naučit. Spíše, než likvidujícího rázu, je tento druh magie obrany schopný, či dokonce očisťující - týká se třeba posednutí démonem, či zklidnění rozzuřeného draka.
POZNÁVACÍ ZNAKY: Bílá nebo zlatá oslepující zář
RUNY
Tento druh magie je uctíván Přírodními národy, který jej ovládají daleko lépe než Lidská rasa [ Vyjímkou jsou Tabithas, pokud mají fyzické tělo]. Zkušený jedinec se dokáže naučit a plně ovládnout až deset znaků. Pozn.: Jeden znak - různý užitek. Např. runa k nalezení směru, rozdělání ohně, neslyšných kroků, přivolání deště, výbuchu aj. Runy se dají kombinovat se Svatou i Zakázanou magií, dokonce i Čarodějové některé znaky používají.
Zajímavost: Runy budou součástí eventů, když se jej zúčastníte, obdržíte do inventáře postavy znak runy. Týká se pouze postavy, která se aktivně účastní a zaslouží si ji, zbylé postavy budou odměněny penězi či jinými artefakty.
NÁVOD: Jsou dva způsoby jak znak runy použít - První: napíšeme prstem do měkkého materiálu, či vyškrabeme do tvrdého znak a pokapeme krví vyvolávajícího - dobré při tvoření více run najednou.
Druhý - krví rovnou nakreslíme znak - tento způsob je spolehlivější, ale náročnější. Tyto runy jsou hodně silné, na rozdíl od prvního způsobu, kdy se runa zničí a její efekt tím pádem pomine.
ZAKÁZANÁ MAGIE

Devastující síla, kterou oplývají démoni a lidé Albionu, kteří svůj život démonu upsali. Pokud smrtelník uzavře kontrakt s démonem, dokáže jej vyvolat a ovládat. Pokud uzavře smlouvu, démon si vezme jeho duši a člověk je ten, který je ovládán, podle démonovy libosti.
POZNÁVACÍ ZNAKY: Černá, zelená nebo nafialovělá záře při tvorbě pentagramů atd.
MAGIE ČARODĚJŮ
Toto odvětví nemá přesný název, je to zkrátka síla, kterou ovládá jen určitá hrstka lidí. Magie čarodějů ovšem nelpí na vrozených schopnostech, přirozený talent jedinec zcela jistě musí mít - Čarodějové sílu čerpají z kamene zvaného Dračí dech, kterým jim propůjčuje dostatek síly na to, aby uskutečnili svá kouzla.
POZNÁVACÍ ZNAKY: Modrá záře, dým, kouř, jiskry.

VÍTEJ VE SVĚTE ALBIONU!

26. května 2017 v 11:47

Kdysi dávno, tak dávno kdy po Zemi Albionu chodili Fae a jejich duše nenáleželi stromům, loukám a horám se v mírumilovné krajině zrodilo první zlo, zlo jenž nemilosrdně ničilo život. Pradávný drak nemajíc slitování, Walught znělo jeho jméno. Dříve klidným pilířem míru byl, ochráncem. Nyní se mu v očích zrcadlila nenávist a hněv, mocným řevem a ohněm pálil, nejen ty jenž se mu postavili ale i ty jenž ze strachu nedokázali utéct. Pradávný drak neměl soupeře na zemi smrtelníků, k zachování vah bylo nutno obětovat život. Nebe se rozevřelo dokořán a se zlatou září sestoupil božský vůz, ve stejnou chvíli pukla Zem a v říši smrtelníků se objevil i vládce Pekel. Bůh a Satan společného nepřítele skolili, činem šlechetným zachránili životy, za cenu těch svých nastolili mír, ovšem misky vah dosud vyrovnané nejsou. Walught Ničitel padl, ovšem nedošel k zapomnění, stále je v pamětích a předává se dál jeho bytí ústy, ústy Albioňanů. Byl střípkem nenávisti, která se od té doby zakořenila v srdcích všech ras, jak cykly ubíhají je větší a silnější. Misky vah jenž neměří jako kdysi a nenávist jenž způsobuje utrpení i přihlížejících dají zrodit zvratům, kterým ani Bohové a Démoni nebudou moci zabránit.

[ Svitek byl opatrně zavřen a vrácen na své čestné místo v polici, jak sám praví , nakonec vše nasvědčuje že dojde k převratu . Ale je tu ještě chvíle , která rozhodne konec tohohle utkání stran ... Tajemný čtenář se pousmál a nechal osamoceně tento svitek odpočívat , svitek který se bojí mnozí číst , protože je v něm zapsána budoucnost. Může v ní totiž číst jen ten , který je toho hoden , ten jenž má nadání vidět a soudit ostatní . Ale kdo takový opravdu existuje? ]


Nyní o několik set cyklů se stále Albion snaží naleznout ztracenou rovnováhu. Vládu nad touto zemí převzala od smrti posledního krále Lionheartha, Rada šedých jenž je složené ze zastupitelů jednotlivých vážených ras, jelikož král nemajíc potomka a za záhadných událostí zhynul. Rada jest hlasem Albionu s požehnáním a s příkazy z nebes, její pravou rukou jsou Orleánští rytíři, jenž mají za úkol hubit zárodky zla v podobě démonů, či úhlavního nepřítele radních - Vzdušných pirátů, kteří mají skryté tajné eso ve svých špinavých rukávech.
Ke které straně se přikloníš ty ?
SEZNAM NEAKTIVNÍCH POSTAV

26. května 2017 v 11:44
ZATÍM ŽÁDNÉ

REGISTRACE ID PROFILU

26. května 2017 v 11:44
xx

DODATKOVÉ SCHOPNOSTI

26. května 2017 v 11:43
Pupůůů

> SEZNAM REGISTROVANÝCH HRÁČŮ

26. května 2017 v 11:42
Slouží pro přehled hráčů a nicků s kontaktními údaji - emailem, počtem postav a další. Rychlejší hledání spoluhráče podle nicku.

NICK
_____________________
STATUS
__________________
EMAIL
__________________
HERNÍ CHARAKTERY
____________________
VirrierAktivníVirrier@seznam.cz
Prime Asmodiche
Lucian Siegfried
DahakaNeaktivníDahaka9@seznam.cz
Hesty Riwe
FeonNuevil Saitri Eruner
YexaquaJadeShroudAktivníYexaqua.Jade-Shroud@seznam.cz
Gerania
Catherine
Wolf-QueenAktivníwolf-queen@seznam.cz

Elleon z Glast Heimu
TylerGreyNeaktivníTyler.Grey@seznam.cz

- Zatím žádná
QuinnNeaktivníarcee3011@gmail.com

Irisfieth
MinorinNeaktivníMinorin@seznam.cz

Aslaug Snøskred
PennyDreadfulAktivníEcho-Ebily@seznam.cz
Oxel
Shí Hóu
Aki-kunAktivníAki-kun@seznam.cz

Fenrir Fairbane
AlexanderMortimerNeaktivníAmandaWarren@seznam.cz

- Zatím žádná
tentacleTherapistAktivníitdeihid@gmail.com

Gwynn Hanmer

SPRÁVCI HRY

26. května 2017 v 11:36
LEADER - Tvůrce hry, opravář a designér v jedné osobě. Hlídací pes registračních formulářů; má oprávnění uzavřít herní rasu/y pro nadbytek hráčů apod.


Nedráždit, bez špetky slušnosti, kouše.

KONTAKT Virrier@seznam.cz
HLEDÁME
AKTIVNÍHO
ČLENA
EVENTÁŘ - Vymýšlí různé akce, které probírá s ostatními Správci a ti Eventářův nápad podpoří či společně dopilují. Má možnost vymýšlet do hry magické předměty, zvířata nebo jiné zajímavosti. Přijímá nápady i od hráčů, má za úkol pochopit potřeby hráčů a jejich postav, což znamená, že když nějaký hráč bude mít nápad, jak vyzdvihnout příběh své postavy, probere to nejdříve s Eventářem a společně něco vymyslí - samozřejmě by o svých příštích krocích měl informovat i ostatní správce, aby nedošlo k nedorozumění.

KONTAKT ?
KOREKTOR - Opravuje a opravuje po nepořádných správcích. Jeho úkolem není ovšem jen to, je to i herní archivář, s pravomocí taktéž, jako Eventář, oživit herní prostředí a příspěvky na herním skle.

KONTAKT Yexaqua.Jade-Shroud@seznam.cz

HISTORIE ALBIONU A BOŽSTVO

26. května 2017 v 10:34
Svitky obsahující jedince z každé rasy, o kterých se pějí písně a nebo se zapsali do historie ve špatném světle.
Abyste se dozvěděli více o tomto světě a rasách, je dobré si je přečíst. Slouží k přiblížení, historickému vývinu, zpestření herních příspěvků.
Pokud máte zájem, klikněte na butonek "více", automaticky by se vám měla otevřít stránka se svitkem.

Historické postavy :
Král Erion Beasthand
Dračí knězka
Namida Bounteous
Mečíř Chaviel
[ Bestial ]

Historické postavy:
Král Horon Betört
[ Čaroděj, který chtěl pomocí magie zlomit draky ]
Historické postavy :
Dračice Zephyr
Olsman Grün [ Elf ]

Historické postavy :
John Falconer
Dračice Caelisbur
Poslední král - Mjormir Lionhearth

Historické postavy:
Gideon z Šeptajících lesů
Verona - Královna víl
STVOŘITEL
NUE

Bohyně moudrosti, lásky a také luny. Je zobrazována jako žena s dlouhými zářícími vlasy, ochraňuje kněžstvo, vzdělané a milence. Podle svitků a pověstí právě Nue stvořila Draciany [ Slzy Namidy ]. S bohem Lugem tvoří nebeský pár ochraňující Albion. Také se tvrdí, že při posledním příchodu na zemi zde zanechala svůj hřeben, kterým si pročesává vlasy měsíce, ten stráží, podle pověstí, královna víl, od té doby prý víly mají magickou schopnost léčení.

LUG

Toto slovo označuje zároveň havrana a Boha, kterému Albioňané zasvětili svátek cyklu. Je bohem spravedlnosti, řádu a také světla a z tohoto důvodu by se zdálo zvláštním, že Elfové takto označovali havrana s černým peřím. Je to tím, že havrani odlétají každou noc, aby doprovodili Slunce na jeho noční cestu, není to až tak nelogická dedukce. Bůh Lug je zobrazován tedy jako mužská postava s havraní hlavou a křídly. Svátek cyklu, kdy se protnou oba měsíce Albionu, má dlouhodobou tradici pro všechny rasy a oslavy trvají tři dny v hlavním městě Elfů - Earthglincsku.

NÁSTĚNKA VŠECH HŘÍŠNÍKŮ

26. května 2017 v 10:34

NIKDO SE NEPROVINIL NATOLIK, ABY BYL VYKÁZÁN


OTÁZKY A ODPOVĚDI

26. května 2017 v 10:33

ZATÍM ŽÁDNÉ