DRUHY MAGIE

26. května 2017 v 11:59
SVATÁ MAGIE
Je to druh síly, kterou propůjčují lidem Andělé. Tato magie je hodně silná a sotva se jí vyrovnají runy. Schopnosti, které jedinec díky svolení nebes získá jsou nepředstavitelné. Toto není vrozená schopnost, ani se ji nemůžete naučit. Spíše, než likvidujícího rázu, je tento druh magie obrany schopný, či dokonce očisťující - týká se třeba posednutí démonem, či zklidnění rozzuřeného draka.
POZNÁVACÍ ZNAKY: Bílá nebo zlatá oslepující zář
RUNY
Tento druh magie je uctíván Přírodními národy, který jej ovládají daleko lépe než Lidská rasa [ Vyjímkou jsou Tabithas, pokud mají fyzické tělo]. Zkušený jedinec se dokáže naučit a plně ovládnout až deset znaků. Pozn.: Jeden znak - různý užitek. Např. runa k nalezení směru, rozdělání ohně, neslyšných kroků, přivolání deště, výbuchu aj. Runy se dají kombinovat se Svatou i Zakázanou magií, dokonce i Čarodějové některé znaky používají.
Zajímavost: Runy budou součástí eventů, když se jej zúčastníte, obdržíte do inventáře postavy znak runy. Týká se pouze postavy, která se aktivně účastní a zaslouží si ji, zbylé postavy budou odměněny penězi či jinými artefakty.
NÁVOD: Jsou dva způsoby jak znak runy použít - První: napíšeme prstem do měkkého materiálu, či vyškrabeme do tvrdého znak a pokapeme krví vyvolávajícího - dobré při tvoření více run najednou.
Druhý - krví rovnou nakreslíme znak - tento způsob je spolehlivější, ale náročnější. Tyto runy jsou hodně silné, na rozdíl od prvního způsobu, kdy se runa zničí a její efekt tím pádem pomine.
ZAKÁZANÁ MAGIE

Devastující síla, kterou oplývají démoni a lidé Albionu, kteří svůj život démonu upsali. Pokud smrtelník uzavře kontrakt s démonem, dokáže jej vyvolat a ovládat. Pokud uzavře smlouvu, démon si vezme jeho duši a člověk je ten, který je ovládán, podle démonovy libosti.
POZNÁVACÍ ZNAKY: Černá, zelená nebo nafialovělá záře při tvorbě pentagramů atd.
MAGIE ČARODĚJŮ
Toto odvětví nemá přesný název, je to zkrátka síla, kterou ovládá jen určitá hrstka lidí. Magie čarodějů ovšem nelpí na vrozených schopnostech, přirozený talent jedinec zcela jistě musí mít - Čarodějové sílu čerpají z kamene zvaného Dračí dech, kterým jim propůjčuje dostatek síly na to, aby uskutečnili svá kouzla.
POZNÁVACÍ ZNAKY: Modrá záře, dým, kouř, jiskry.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama