> SEZNAM REGISTROVANÝCH HRÁČŮ

26. května 2017 v 11:42
Slouží pro přehled hráčů a nicků s kontaktními údaji - emailem, počtem postav a další.
Rychlejší hledání spoluhráče podle nicku. Nutnost nejdřív vyplnit ID hlavičku před následnou registrací. Obrázky posílejte v kvalitním rozlišení. Pozn.: Posílejte fantasy arty a jenom zde jsou povoleny i anime picty! U samotné registrace postavy NE!
NICK: Virrier

EMAIL: Virrier@seznam.cz

STATUS : Aktivní
POSTAVY HRÁČE.
Prime Asmodiche
Lucian Siegfried
.
NICK: Dahaka

EMAIL: Dahaka9@seznam.cz

STATUS : Aktivní
POSTAVY HRÁČE.
Hesty Riwe
Feon Nuevil Saitri Eruner
.
NICK: YexaquaJadeShroud

EMAIL: Yexaqua.Jade-Shroud@seznam.cz

STATUS : Aktivní
POSTAVY HRÁČE.
drak
Catherine
.
NICK: Wolf-Queen

EMAIL:
wolf-queen@seznam.cz

STATUS : Aktivní
POSTAVY HRÁČE
Elleon z Glast Heimu
Vůdce Vzdušných pirátů
.
NICK: TylerGrey

EMAIL: Tyler.Grey@seznam.cz

STATUS : Aktivní
POSTAVY HRÁČE
DRACIAN- radní
.
NICK: Quinn

EMAIL: arcee3011@gmail.com

STATUS : Aktivní
POSTAVY HRÁČE

Irisfieth
.
.
NICK: Minorin

EMAIL: Minorin@seznam.cz

STATUS : Aktivní
POSTAVY HRÁČE

Aslaug Snøskred
.
NICK: PennyDreadful

EMAIL:
Echo-Ebily@seznam.cz

STATUS : Aktivní
POSTAVY HRÁČE

Oxel
Shí Hóu
Nižší Bůh
.
NICK: Aki-kun

EMAIL:
Aki-kun@seznam.cz

STATUS : Aktivní
POSTAVY HRÁČE
Fenrir Fairbane
.
NICK: AlexanderMortimer

EMAIL:
AmandaWarren@seznam.cz

STATUS : Aktivní
POSTAVY HRÁČE
?
.
NICK:tentacleTherapist

EMAIL:

STATUS : Aktivní
POSTAVY HRÁČE
Gwynn Hanmer
.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama