UPIŠTE SE NÁM NA VĚČNOST ČASŮ

26. května 2017 v 10:22
Registrační formulář pište nejlépe někde, kde funguje i oprava slov, vyplněný formulář zkopírujte a vložte do těla emailu. ID foto dobré kvality posílejte jako přílohu, možný i odkaz; na ten však raději upozorněte správce při odeslání registrace i s případnou kontrolou, zda přiložený odkaz funguje! Může se stát, že jej přehlédneme!
KAŽDOU POSTAVU JE DOBRÉ KONZULTOVAT SE SPRÁVCEM HRY NEŽ SE PUSTÍTE DO PSANÍ.
Vyplněné formuláře odesílejte na email RP hry.
Lovci-fialek@seznam.cz
NICK: Vaše přezdívka na Chatujme.cz - na jeden nick je možnost vytvořit maximálně čtyři postavy.
Hráč však nesmí mít u jedné rasy dva a více charakterů. Musí být totožná s nickem uvedeným v ID hlavičce!
JMÉNO: Každý člověk, ať už jste to vy nebo vaše literární či RPG postava, má jméno. Na výběr máte z tisíců jmen a příjmení, stačí jen hledat. V dnešní době Vám hodně pomůžou vyhledávače nebo tzv. "fantasy name generátory". Důležitým bodem u těchto generátorů je pak jenom pohlaví. Je to zcela na Vás a věřte, že dnes již neplatí rovnice: holka hraje za holku a kluk za kluka. Vyberete si, jak se Vaše postava bude jmenovat, protože vy s ní budete nějaký čas hrát. Vybírejte proto tak, aby Vám jméno pasovalo, protože v průběhu hry už nepůjde změnit. Buďte originální se svou jedinečnou postavou. Kopírování jmen jiných hráčů je také nepřípustné. Komu by se taky líbilo, že jeho spoluhráč bude mít stejné příjmení? Nezapomínejte, že jméno se později nedá změnit. Je výslovně zakázáno kopírovat jména slavných osobností, herců, sportovců nebo literárních/filmových/anime a manga postav.
Vymyslete si vlastní!

RASA: << VYBERTE ZDE, při jakýchkoliv otázkách se obraťte na Správce >>

STATUS: << ZDE >>
CHARAKTERISTIKA / VZHLED: MIN. 500 slov !! Popište celkový vzhled Vaší postavy a její chování.
Nebojte se rozepsat a popsat jakékoliv maličkosti a zvláštnosti - mateřská znamínka, pihy, jizvy, …
Je Vaše postava impulzivní nebo flegmatická? Co třeba názor na ostatní rasy? Můžete zahrnout i styl oblékání - jak domácí, tak i společenský. Rozepište její historii, hlavně se nebojte zajít dopodrobna. Čím více, tím lépe! Ostatní hráči si pak mohou udělat o Vaší postavě lepší představu.
Pomocné otázky: Přišla o oko při potyčce? Kouří? Pije? Nevidí? Jaký je její/jeho věk? Jak je vysoký/vysoká? A spoustu dalších věcí, které Vás napadnou.

DOVEDNOSTI: 6x Poměrně přísně se pohlíží na dovednosti postav. Zahrnuje i magické schopnosti.
Vaše postava se bude během hry bohatě rozvíjet, proto je vhodné tomuto vývoji nechat místo. Není vůbec nutné začínat s dokonalou postavou. Při tvoření dovedností je také důležité dbát na věk a povolání postavy - každá dovednost by totiž měla být nějakým způsobem odůvodněna.
Není možné, aby byla dvacetiletá postava velitelem královské gardy, stejně tak není důvod, proč by
křehká mladá dívka z aristokratické rodiny čarodějů měla dokonale ovládat umění meče místo etikety. Sepište hlavní údaje v bodech:
- Zručnost se zbraní
- Stopařské schopnosti
- Tvorba lektvarů a jedů
A tak dále, zbytek doplníte popisem - buď jak se to naučila, či jakou zbraň využívá - nutno pak zmínit v inventáři, pokud ji má u sebe!

INVENTÁŘ: 5x Vyberte si věci, které bude mít vaše postava u sebe! Rozmýšlejte dobře! Později se do této položky budou přidávat nejrůznější věci, které dostane postava za účast při eventech atd.

ID OBRÁZEK: 1xTematický. JPG - DIGITAL ART/ CONCEPT ART/SKETCH - Stačí i FACE STUDY ART, zbytek si doplníte popisem postavy. DBEJTE NA KVALITU - patřičné rozlišení! Čerpejte ze zdrojů jako je DEVIANTART a ARTSTATION.
Nebereme anime obrázky ani gify.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama