VÍTEJ VE SVĚTE ALBIONU!

26. května 2017 v 11:47

Kdysi dávno, tak dávno kdy po Zemi Albionu chodili Fae a jejich duše nenáleželi stromům, loukám a horám se v mírumilovné krajině zrodilo první zlo, zlo jenž nemilosrdně ničilo život. Pradávný drak nemajíc slitování, Walught znělo jeho jméno. Dříve klidným pilířem míru byl, ochráncem. Nyní se mu v očích zrcadlila nenávist a hněv, mocným řevem a ohněm pálil, nejen ty jenž se mu postavili ale i ty jenž ze strachu nedokázali utéct. Pradávný drak neměl soupeře na zemi smrtelníků, k zachování vah bylo nutno obětovat život. Nebe se rozevřelo dokořán a se zlatou září sestoupil božský vůz, ve stejnou chvíli pukla Zem a v říši smrtelníků se objevil i vládce Pekel. Bůh a Satan společného nepřítele skolili, činem šlechetným zachránili životy, za cenu těch svých nastolili mír, ovšem misky vah dosud vyrovnané nejsou. Walught Ničitel padl, ovšem nedošel k zapomnění, stále je v pamětích a předává se dál jeho bytí ústy, ústy Albioňanů. Byl střípkem nenávisti, která se od té doby zakořenila v srdcích všech ras, jak cykly ubíhají je větší a silnější. Misky vah jenž neměří jako kdysi a nenávist jenž způsobuje utrpení i přihlížejících dají zrodit zvratům, kterým ani Bohové a Démoni nebudou moci zabránit.

[ Svitek byl opatrně zavřen a vrácen na své čestné místo v polici, jak sám praví , nakonec vše nasvědčuje že dojde k převratu . Ale je tu ještě chvíle , která rozhodne konec tohohle utkání stran ... Tajemný čtenář se pousmál a nechal osamoceně tento svitek odpočívat , svitek který se bojí mnozí číst , protože je v něm zapsána budoucnost. Může v ní totiž číst jen ten , který je toho hoden , ten jenž má nadání vidět a soudit ostatní . Ale kdo takový opravdu existuje? ]


Nyní o několik set cyklů se stále Albion snaží naleznout ztracenou rovnováhu. Vládu nad touto zemí převzala od smrti posledního krále Lionheartha, Rada šedých jenž je složené ze zastupitelů jednotlivých vážených ras, jelikož král nemajíc potomka a za záhadných událostí zhynul. Rada jest hlasem Albionu s požehnáním a s příkazy z nebes, její pravou rukou jsou Orleánští rytíři, jenž mají za úkol hubit zárodky zla v podobě démonů, či úhlavního nepřítele radních - Vzdušných pirátů, kteří mají skryté tajné eso ve svých špinavých rukávech.
Ke které straně se přikloníš ty ? 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama