[ Feon Nuevil Saitri Eruner ] Dahaka

5. června 2017 v 21:29 |  CHARAKTERY VE HŘE
JMÉNO: Feon Nuevil Saitri Eruner

RASA: Elf

STATUS : Elfí král, člen Rady šedých
CHARAKTERISTIKA / VZHLED :
Křišťálově modré oči, vlasy bílé, jako padlý sníh. Alabastrová světlá pleť, tichý, klidný hlas. Ale přesto statná mužná postava, často oděna do nejjemnějších tkanin, které sotva kdy zašustí. Tichý krok v měkkých botách, světlý hábit, laděný do šeda se znaky svého majestátu. Ano, takto ho můžete potkat na zasedání Rady šedých. Ale překvapivě umí v ruce třímat i meč, odít těžkou elfí zbroj, která se krásně leskne v poledním slunci. Nebojí se jít se svým lidem do boje. Častěji ho však vidno vidět s mečem, nežli lukem.
Přesto že ho jeho národ miluje, je ztělesněním dokonalosti jejich rodu, má i své stinné stránky. Opovrhuje nižšími bytostmi, lidi často zesměšňuje a slušně uráží svou inteligencí. Rád dává najevo svůj majestát i svou aroganci. Umí být chladně sarkastický a jeho slova často řežou, jako ostrý kousek skla. Je pyšný na svůj zjev i um, a byť je často paličatý a už z principu v opozici, umí naslouchat. Jen vidí věci vždy trochu jinak. Nebojí se extrémních názorů.

Narodil se jako vymodlené dítě, prvorozený a jediný syn královského páru. Královna roky nemohla počít. Ale pak přišel Eruner. Už v dětství tak umíněný, vždy rozmazlovaný, vždy muselo být po jeho. Měl vše, na co si ukázal, a proto ho nic nedokázalo těšit dlouho. Vše mělo pomíjivou krásu a brzo ho znudilo. Byl však velmi bystrý, možná až příliš. Nevážil si svých učitelů, často neposlouchal jejich rady a bylo s ním těžké pořízení. Matka ze svého vymodleného syna brzy byla zoufalá. Nebyla schopná zvládat jeho rychle se měnící nálady. Ale otec zakročil a už jako malého ho začal učit boji. Feon sice nebyl v mládí příliš statný, a s lukem mu to také příliš nešlo, ale k překvapení svého otce zvládal jak jeden, tak i dva meče. Byl velmi obstojný jezdec a také vynikající stratég. Strategie války ho nesmírně nadchla, tak jako ho zaujala i runová magie. To jediné ho učinilo trochu snesitelným dítětem.
Jeho matka měla velmi silný dar prozření, on však svůj příliš nemá v lásce. Vždy z tohoto daru byl zmaten. Jelikož je posedlý kontrolou, tyto nekontrolované vize a obrazy pro něj nikdy neměly velký význam. Občas ho ale lze potkat bloudit po lesích. Jako kdyby se učil svůj dar kontrolovat, vidět, co potřebuje a chce. Ale to pravděpodobně není možné.

Jeho otec zahynul při nečekaném přepadení démony, které poslal sám Abbadon, toužil totiž po několika svitcích z královské knihovny. Jelikož Feon svého otce vždy respektoval, jako jediného, byl jeho smrtí velmi zdrcen, zvláště když toho času ani nebyl v království. Jeho matka se stáhla do ústraní a stále žije v království. On musel přijmout vládu nad svým lidem. Rozhodl se, že elfi povede ale jinak než jeho otec. Hrozba démonů a zlých sil ho děsila natolik, že začal stavět velkou armádu. Té se zase báli lidé, a proto byl Feon vtažen do politických vyjednávání. Tvrdí, že se sám rozhodl vstoupit do Rady Šedých. Ale není tomu tak. Byl k tomu trochu zmanipulován jedním mocným čarodějem, ve kterém našel zalíbení. Ale to už bylo velmi dávno.
Od té doby zastupuje svůj lid v této radě. A že je jeho hlas vždy slyšet.
DOVEDNOSTI:
Runová magie, kterou disponuje je opravdu silná. Používá především krvavé vyvolávání, proto nikdy neodhaluje na veřejnosti své zápěstí, protože je plné jizev. Používá převážně 8 run.
Obratný s lehkým elfským mečem, se kterým je opravdu nebezpečný.
Lukostřelec. Luk svého otce by v boji nepoužil, slouží spíše jako relikvie, sám používá klasický elfský luk, vyrobený na míru. Je krásně stříbrný. Používá němu však netradičně až příliš dlouhé šípy, s velmi pevným hrotem.
Prozření - nepoužívá ho příliš často, většinou jen když je sám, beze svědků. Je to často dost zmatečné a emotivní. Dovede vidět střípky minulosti. Většinou rozkouskované a jen na místech silného emočního vypětí, či silnější magie.
INVENTÁŘ:
Královská pečeť, koruna, případně meč. Měšec s drahými kameny.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ARewideliGfels | E-mail | Web | 24. září 2018 v 5:09 | Reagovat

Torsion bras de quelqu'un  est comment  robuste  votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur sentiment  pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent  perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque  set  votre  moelle  bat, il pompe le sang par  vos arteres a la  prendre facilement  de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/combien-de-temps-dure-le-cialis/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama