JAKÝM SMĚREM SE VAŠE POSTAVA BUDE UBÍRAT ?

2. června 2017 v 13:32

Postavení Vaší postavy ve hře - Aneb STATUS - Důležitá položka v registračním formuláři, bude určitým způsobem měnit Váš postoj a působění ve světe Albionu, stejně jako Vaše rasa. Pokud ovšem rasa, kterou jste si zvolili, není "vhodná" u zaměření, je to proto, že je rasa ovlivňována dalšími atributy. Např. Tabithas > potřebuje hostitele nebo uzavřít kontrakt > pak se může přidat k nějakému zaměření SPOLEČNĚ se svým hostitelem.

.
Rada Šedých - HLAS ALBIONU
Vhodné pro : COMUN, ČARODĚJ, ELF - obsazeno, ANIMAE, DRACIAN - obsazeno
Po smrti krále se ujala vlády právě tato rada. Přičemž Šedí, kteří mají pět členů, náleží k nejváženějším osobnostem jejich ras. Patří sem zastupitelé přírodních národů - Elf, Animae, z lidské rasy - Čaroděj a Comun (který je tribunem lidu a jako jediný má právo veta), a v poslední řadě zastupitel draků rasy Dracian. Nikdy předtím nebyla rada obdařena zákonodárnou pravomocí, předtím mohla pouze schvalovat a vydávat nezávazná usnesení před lidovým shromážděním, nyní však slouží jako jednotný hlas Albionu, který nemá krále.
Zástupci :
Feon Nuevil Saitri Eruner [Dahaka] - Elf
[TylerGrey] - Dracian
.
CESTOVATELÉ - LOVCI
Vhodné pro : COMUN , ČARODĚJ, MAWERIC, ANIMAE, BESTIAL, OBDAŘENÍ, ELF méně časté: VÍLA, TABITHAS,DÉMONI, ANDĚLÉ
Lidově Lovci - jsou to poutníci, jedinci různých ras, kteří křižují zemí Albionu. Nemají stalý domov a živí se jako žoldáci, jsou to lidé, jež zaprodali své životy cestování, objevování a dobrodružstvím. Díky vývěsní tabuli v každém městě či vesnici ví, jestli je zrovna na tomto místě práce, či jsou obyvatelé sužováni bestiemi, démony nebo nejrůznějšími bájnými tvory. Poznáte je podle náramku s kamenem, který se rozzáří, jakmile je hledaná věc poblíž - artefakt, osoba či místo, které je svým způsobem nebezpečné a je na ně vypsaná odměna - pomocí zaříkadla může lovec odměnu uvěznit, jestliže je oslabená - tyto dvě magická slova znají pouze jen cestovatelé. Někteří z nich ale někdy na silného protivníka nestačí a tak i poté končí jako svačina. Život za cenu pár zlatých a celé své bytí je honit se za příběhy. Lidově se jim říká Lovci Fialek. Jelikož jejich životy jsou křehké a nicotné jako tato květina.

ŠÉF LOVCŮ - Ullr alias "Ullrich" - npc
.
ORLEÁNŠTÍ RYTÍŘI
Vhodné pro : COMUN , OBDAŘENÍ, ELF, ČARODĚJ / Méně časté : MAWERIC, ANIMAE, DÉMONI
Slouží radě, v čele jsou Svatí rytíři - Prime Asmodiche [ Michael ]

Jak se stát rytířem : buď se jím narodíte nebo vstoupíte do řádu, existují i vyjímky. Vstoupit do tohoto vysokého řádu není snadný úkol. Každé tři roky pořádá Řád rytířů ve městě Jormundgard veliký turnaj, aby doplnili své řady, poslední dobou prořídlé, spíš kvůli stáří a smrti než kvůli bojům. Avšak rytíři mezi sebe nepřijímají jen tak někoho. Muži, kteří se hlásí ke vstupu do turnaje, musí nastoupit před vstupní radu jaksepatří oděni v krásném rouchu. Pokud získají místo v turnaji, musí přijet první den vybaveni válečným koněm, dobrým brněním a soupravou krásných zbraní. Každý, kdo se neobjeví tak, jak je považováno, je okamžitě diskvalifikován a poslán pryč. Následujících pět dní všichni uchazeči bojují každý s každým. Na konci každého dne jsou vítězové odloučeni od ostatních uchazečů. Šestého dne se utkají v boji všichni předchozí vítězové. Na konci dne těch posledních několik málo mužů, kteří zbyli, bojují v párech proti protivníkům z Řádu. Jen jedno kolo s koněm a kopím. Ti kteří spadnou ze svých ořů, jsou posláni pryč.Samozřejmě se mezi uchazeči najdou i ženy, na pohlaví však není kladen ohled, bojuje se s ní jako s mužem!

K ORLEÁNSKÝM RYTÍŘŮM PATŘÍ: KRÁLOVŠTÍ JEZDCI - obdaření s draky a lidé, kteří se o ně starají - panoši, ZVĚDI, LUČISTNÍCI, PALADINI - pěší voják
.
VZDUŠNÍ PIRÁTI
Vhodné pro : COMUN , ČARODĚJ, OBDAŘENÍ, ELFOVÉ, MAWERIC, ANIMAE / méně časté: BESTIAL, DÉMONI, ANDĚLÉ, VÍLY
Po smrti krále Lionhearta byl neprávem obviněn Radou Šedých první jezdec Jeho veličenstva - John Falconer - z vraždy vládce. Po úspěšném útěku se John usídlil v pevnosti Ravensdorff a založil všemi známou skupinu Vzdušných pirátů. Jde o odboj, který nenávidí Radu Šedých, usiluje o její zničení kvůli těžké nespravedlnosti v jejich vládnutí a rozhodování. Tvoří jej různé bytosti jakéhokoliv pohlaví a nejrozmanitějších schopností.
Na počátku spolu s Johnem Falconerem zde stáli další královští jezdci, čili obdaření, s jejich vlastními draky, již Johnovi věřili jeho nevinnost ohledně vraždy krále. Po zmizení Johna se skupina začala rozpadat, hlavně pak právě kvůli smrti několika královských jezdců, kteří měli velké šance dále odboj vést. Hledal se vůdce a pomalu začali členové odcházet, až na jeden jediný večer...
Za soumraku, kdy temná bouře venku zněla, předstoupil před ty, kteří ještě zbyli, mladý, avšak schopný a věrný pirát Elleon z Glast Heimu. Všichni ho znali, toho klučinu, kterého sám John Falconer pod svá křídla vzal. Nyní z něj vyrostl veselý a silný chlapík, jenž považoval Vzdušné piráty za svou rodinu. Nechtěl zradit Johna a nejvíce nesnesl pomyšlení na to, že by Rada zůstala nepotrestána za vše, co udělala. A tak se zrodil nový vůdce, díky němuž chod pirátů dodnes pokračuje.
Atmosféra mezi jednotlivci panuje velmi přátelská, po úspěšných nájezdech se oslavuje v pevnosti pitím a v přítomnosti krásných žen, či se vyhlašují turnaje nebo picí hry. Dostat se mezi piráty ovšem není tak jednoduché. Přísně se každý, kdo se připojí, střeží. Také cíleně "vyčmuchávají" zrádce ve vlastních řadách, mají na to spoustu triků ze zkušenosti společně s kouzly čarodějů. Z nováčků se oči nikdy nespouští.
Piráti jsou obdivovaní chudými lidmi a celkovou spodinou ve společnosti; ti, kteří se uživí normálně ve městech, jimi opovrhují, jiní je mají jen za pouhou hloupou povídku a nevěří na ně. Avšak Rada ví, že existují...

Členové:
OSTATNÍ
Cokoliv jiného vás napadne, ale pokud chcete patřit do královského kruhu, nutno zmínit - týká se i obyčejné služebné. Jinak není problém vaše nápady probrat se správcem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama