[ Shí Hóu ] PennyDreadful

7. června 2017 v 13:42 |  CHARAKTERY VE HŘE
JMÉNO: Shí Hóu nebo Sun.

RASA: Nižší bůh. Ztvořil jej Bůh Slunce - Lug

STATUS : Bojovník nebes, jak se mu říká. Ten, který dostal velký úkol.
CHARAKTERISTIKA / VZHLED :
Kdysi dávno, na hoře Broskvových stromů, stála socha opice. Nedaleko této malé hory stála vesnice, jejíchž obyvatelé chodili mezi kvetoucí stromy k soše záhadného původu a modlili se k ní. Lidé ji považovali za posvátnou, protože nikdy neviděli místo tak hojné a porostlé broskvemi. Lidé z těchto broskví vždy utržili dost peněz na to, aby zajistili to nejdůležitější na zimu. Socha opice tam stála odnepaměti i ti nejstarší o ni mluvili jako o prastaré památce. Uběhlo mnoho let a i přes tok času se nic nezměnilo. Tedy to si mnozí mysleli. Jednoho jara, kdy broskve opět vykvetly, se šli lidé pomodlit ke své soše opice, která stále stála na svém místě, ale to jaro, místo opice našli chlapce. Chlapce, který připomínal opici. Dlouhý chápavý ocas, rozcuchané vlasy, špičaté uši, šibalské oči a ta srst... Tak se zrodil Shí. I když ho lidé brali za boha, on je jen střípeček takového Boha. Shí přišel mezi obyvatele Albionu, aby bojoval se vším zlem a špínou, se kterou si lidé neporadí. Dostal velký úkol a nesměl zahálet. Shí vyrůstal ve své vesnici, kde každý den od svého prvního dne trénoval. Jeho zbraní se stala bojová hůl, kterou si nechal vyrobit z jedné z broskví, které vedle něho rostly. Nemusel trénovat dlouho, jen tak, aby si to připomněl, protože Shí bojovat uměl. Veškeré dovednosti již měl, protože tisíce let žil v ústraní světa lidem neznámým a čekal jen na to, kdy bude moci vstoupit do svého těla. Ten čas nadešel a Shí musel - čekat. Bylo to utrpení, vyrůstat jako normální člověk. Rok po roce a i když měl veškeré potřebné dovednosti, musel čekat. Nakonec si to odůvodnil tím, že musí poznávat svět, lidi a zjisti co je vlastně nového. Shí neměl strach. Měl svou bojovou hůl, která byla moc velká a své schopnosti, které stále byly dost nepředvídatelné. Začal cestovat s obchodní karavanou a poznávat svět pěkně z očí do očí. Po těch letech čekání byl jak utržený ze řetězu. I když byl dítě, měl sílu jako dospělý a byl rychlý, mrštný a dost svérázný. Akrobatické kousky byly pro něho denní chleba stejně jako zábava pro celé obecenstvo. Jeho dny se skládali z cest, trénování a vyděláváním peněz svým vystoupením. I když je ten střípeček, jídlo mu to nekoupí. Pro něho to bylo jedno velké dobrodružství, protože takový byl a vždycky bude. Svéhlavý, rozpustilý, energický a nepředvídatelný. Pro některé byl klubíčko radosti celého světa. I přes to všechno věděl, že jeho úkolem je něco mnohem víc. Něco, co lidem na tváři úsměv nevyvolá. Mnoha lidem řekl o svém úkolu. Někteří mu věřili, jiní ne. Byla to jejich volba. On si za svým šel dál a během cest dál odkrýval to, co bylo zapomenuto. Své schopnosti, dovednosti a znalosti. Říká se, že člověk nikdy není připraven, i když se tak cítí. On sice není člověk ani jiná rasa jemu podobná, ale vzal si to rčení k srdci. Proti démonům a jiným bytostem se nesmí jít s hlavou v oblacích. Jeho úkol teprve začíná a on se ním popere, jako by byl ten největší bůh na světě.
Shí má kolem sebe auru, která člověka nenechá v klidu. Jeho úsměv a tón hlasu člověka nakopne a upoutá pozornost. Pozornost si získá i díky tomu, že je hlučnější než stádo koní a je velmi dramatický. Jeho oči mají barvu zlata a vlasy i srst takovou světle hnědo zrzavou barvu. Srst má především na předloktí, hřbetech, šíji a holeních. Ať si říká kdo chce co chce, on má dost velké sebevědomí na to, aby věděl, že je ten nejkrásnější. Je 189 cm vysoký se sportovní mrštnou postavou. Na nose, tváři i ramenou má pár pih, které vystoupí především na sluníčku. Má také ostřejší zuby, takže může kousat, kdyby chtěl. V levém uchu má dva zlaté kroužky. Kdyby se jeho věk měl počítat dle lidských měřítek, tak je mu osmnáct. Má rád sladké, zábavu a svého koně, kterého si koupil, když se oddělil od karavany. Dal mu jméno Yu a je to hrdý bělouš.
Má však i svou temnou stránku, kterou si ale nechává na boj nebo situace, ve kterých bude potřeba. Není bojovník nebes jen tak nadarmo a tohle není jeho první návštěva lidského světa. Přijdou dny, kdy se nebude usmívat a jeho oči pohasnou.
Shí si vydělává jak jen může. Když chce, dělá vystoupení v hospodách, hraje si na žoldáka a nebo pomůže lidem v nouzi.

DOVEDNOSTI:
Umí velmi dobře se svou holí. Je to zbraň, která je pro něho největší přirozeností. Sice umí velmi dobře zacházet s mečem, ale nemá z toho takový dobrý pocit. S lukem také umí zacházet, ale nehlásí se k němu.
Umí jezdit na koni, vařit, tábořit, stopovat a lovit. Bez toho by se neobešel. Tancovat a zpívat není životně důležité, ale umí to taky a velmi dobře. O vaření se to říci nedá, ale je to jedlé.
Shí má nadměrnou sílu, kterou dokáže ovládat, takže se nemusí bát, že by se stala nějaká nehoda. Svou sílu ukáže, jen když chce.
INVENTÁŘ:
Jeho bojová hůl je jeho nedílnou součástí, bez které se neobejde. Má ji u sebe pořád připevněnou na zádech. Poté u sebe nosí krátký meč, protože bez čepele se člověk neobejde. Umí i s lukem, ale ten u sebe stále nenosí. Také u sebe nosí mapy, peníze, prázdné svitky a uhlíky na psaní. Na jeho cestách jej samozřejmě doprovází jeho bělouš Yu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama